Dexter

22. února 2012 v 15:58 |  Seriály :D (Sitcomy)
Píšu tenhle článek už potřetí, páč mi to vždycky chcíplo :D. Znáte tohodle chlapíka ? Jestli ne, tak přicházíte o dost.. je prostě boží! Dex od té doby, co mu umřela matka, má nutkání zabíjet. Jeho nevlastní otec, který se ho ujal po smrti své matky, ho vycvičel podle ''kodexu''. Zabíjí jenom vrahy, násilníky apod. Právě v tv skončila pátá série, takže doufám, že bude šestá hned. Určitě znáte takovou tu mánii, kdy milujete nějaký seriál, stahujete si všechny díly a pak se na ně pořád díváte ? Tak přesně to já vedu s Dexem. Nejraději jsem ale asi stejně měla sérii, kde chodil s Ritou. Čtvrtá je taky celkem v poho, ale vadí mi tam Trinity, už jenom proto že zabije Ritu :(. V tu chvíli jsem měla sto chutí hodit na tv cihlu! A ten jeho výraz ? Jenom obejmout :). Mám ho ráda, a herce, Michaela C. Halla, kterýho představuje, samozřejmě také. Měl dokonce rakovinu, to jsem se málem podělala. Ale Michael je silný muž, a tak rakovinu přežil a pokračoval v natáčení Dextera :), za což jsem byla a jsem, velice ráda. Ironií je, že v seriálu je Debora jeho nevlastní žena a ve skutečnosti spolu byli manželé :). No jo :). Ještě sem hodím jeden citát, který úplně miluju, ale spíš než ten citát, ten výraz, který u toho nahodil, když to řekl! :) Jinak jeho citáty bych tady mohla psát pořád :D.

Dexter: (myšlenky) Dnes je ta noc. Noc, kdy mě volá má posvátná potřeba. Čekal jsem... a čekal. Ale dnes, tuto noc... je čas. Dnes je ta noc, kdy se konečně vyspím.
(Dexterův syn začne na zadní sedačce plakat.)
Dexter: Dobře, poslouchej, jízda autem nefunguje, zpívání nefunguje... Copak ty plánuješ, že se ani jeden nevyspíme alespoň tři měsíce?
(Dexterův syn pláče ještě víc.)
Dexter: Zjevně ano...

Zdroj: http://www.serialzone.cz/serial/dexter/hlasky/strana-3/#ixzz1n7buarPt

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama