Step by step- Krok za krokem

5. srpna 2011 v 19:37 |  Seriály :D (Sitcomy)
Taky libec Smějící se. Tenhle sitcom jsem viděla, kdy jsem byla malá. Začal se mi hrozně líbit, a hlavně proto, jaký jsou to vemena, ale vtipný Mrkající. Frank Lambert(Patrick Duffy) má tři děti- Johna Tomase 'J.T.'Lambert(Brandon Call), Alicia 'Al' Lambert(Christine Lakin), Brendan Lambert(Josh Byrne) a synovce Codyho Lamberta(Sasha Mitchell) a vezme si za ženu Carol Foster(Suzanne Somers), která má také tři děti- Danu(Dejna) Foster(Staci Keanen), Karen Foster(Angela Watson) a Marka Fostera(Christopher Castile). Frank a Carol se vezmou dřív, než všechno stihnou naplánovat a nastěhují se do jednoho velkého domu spolu s dětmi. Ze začátku se děti nesnášejí a pořád se rozdělují na Lambertovi a Fosterovi, ale počase se zklidní, i když na sebe stále mají vtipné narážky. Cody se zamiluje do Dejny, ta to ale neopětuje. Po několika sériích si najde Dejna stálého přítele,kamaráda J.T. a to Riche(Jason Marsden), J.T. si zase najde Samanthu. Mezitím, Cody je opouští, odjede cestovat, Carol si s Frankem pořídí první společné dítě-Lily. Místo Codyho mají nového rodinného přítele, Žán Lika. V každém díle se něco děje, na konci vždy vyřešíMrkající.
FrankCarolJ.T.DejnaBrendan
KarenMarkAlCodyŽán LikLily
RichSammantha
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 majdajackson majdajackson | 18. října 2011 v 18:34 | Reagovat

prej Žán lik... Jean Luck

2 damas damas | 18. října 2011 v 19:45 | Reagovat

Sorry no :)

3 KulJits KulJits | E-mail | Web | 16. srpna 2018 v 3:52 | Reagovat

Pokrasnenie armpit delivers inconvenience, pulls. to Postpone visit doctors is not appropriate. Bulge under the muscle cavity may turn out to be dangerous disease. However more often it is consequence frequent use antiperspirants with aluminum, non-compliance conditions personal hygiene, intense sweating. Redness triggers a close clothing, contaminated razor, the infection.
<a href=http://armpit.info/the-whole-truth-about-the-painless-lump-in-armpit>painless lump in armpit</a>  
Pain under the arm, inflammation, lump becoming hot? This is the abscess that should will have to be opened, then drink antibiotics. initial stage cost solutions, antibacterial drugs. When the process switched to second stage, the required surgery.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama